Acer Combo 100, AKW900 + AMW920 | Keyboard and Mouse Set | Wired | Mouse included | US International | Black | Retail Pack
- TootjadAcer
- Mudel: GP.ACC11.00K
- Saadavus: 5
-
27€
Acer Combo 100, AKW900 + AMW920 | Keyboard and Mouse Set | Wired | Mouse included | US International | Black | Retail Pack
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 127.00 mm |
| Gross height (mm) | 22.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 137.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | Yes |
| Klaviatuuri paigutus | US International |
| Net weight | 0.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | Retail Pack |
| Palette Qty | 2257 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Acer |
| Producer product name | Combo 100, AKW900 + AMW920 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

